O naszym Domku Biedronek

Domek Biedronek to placówka zapewniająca dzieciom wszechstronny rozwój, poczucie stabilizacji, bezpieczeństwa pod względem fizycznym i psychicznym oraz akceptację. Zapraszamy dzieci w wieku od 20 tygodni do 5 lat. Swoje zadania realizujemy w 3 placówkach, 5 dni w tygodniu w godzinach od 6³⁰-17⁰⁰. Nasze placówki objęte są stałą opieką prawną przez firmę AUXILA - Prawo oświatowe.

Naszym zadaniem jest przede wszystkim zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i rozwój w atmosferze zbliżonej do warunków domowych pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry.

Nasze placówki spełniają wszystkie wymogi lokalowe, zawarte w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz posiadają pozytywną opinię Straży Pożarnej i Sanepidu. Dużym atutem jest posiadanie przez każdą placówkę własnego placu zabaw, a wyposażenie i odpowiednio dobrana kolorystyka sprzyja miłemu nastrojowi dzieci do zabawy, nauki i wypoczynku.

Całodzienne wyżywienie spełniające obowiązujące normy żywieniowe dostarczane przez firmę cateringową „PYCHOTKA”. Jadłospisy oraz cennik wyżywienia dostępny jest po zalogowaniu się na platformie „zamów posiłek”