O naszym
Domku Biedronek

Domek Biedronek to placówka zapewniająca dzieciom wszechstronny rozwój, poczucie stabilizacji, bezpieczeństwa pod względem fizycznym i psychicznym oraz akceptację. Zapraszamy dzieci w wieku od 20 tygodni do 5 lat. Swoje zadania realizujemy w 4 placówkach, 5 dni w tygodniu w godzinach od 6³⁰-17⁰⁰. Nasze placówki objęte są stałą opieką prawną przez firmę AUXILA - Prawo oświatowe.

Naszym zadaniem jest przede wszystkim zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i rozwój w atmosferze zbliżonej do warunków domowych pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry.

Nasze placówki spełniają wszystkie wymogi lokalowe, zawarte w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz posiadają pozytywną opinię Straży Pożarnej i Sanepidu. Dużym atutem jest posiadanie przez każdą placówkę własnego placu zabaw, a wyposażenie i odpowiednio dobrana kolorystyka sprzyja miłemu nastrojowi dzieci do zabawy, nauki i wypoczynku.

Całodzienne wyżywienie spełniające obowiązujące normy żywieniowe dostarczane przez firmę cateringową „PYCHOTKA”. Jadłospisy oraz cennik wyżywienia dostępny jest po zalogowaniu się na platformie „zamów posiłek”

Naszym Biedronkom oferujemy bogatą ofertę zajęć edukacyjno-rozwojowo-wychowawczych, zgodnie z programem pracy żłobka i przedszkola, są to między innymi:


  • sensoplastyka
  • zajęcia kulinarne
  • zajęcia biblioteczne
  • zajęcia ogólnorozwojowe
  • logopedia
  • teatrzyki

Bezpieczne Przedszkole

Wszystkie nasze placówki objęte są Stałą Opieką Prawną.